Parça Garantili

İzmir Klima Servisi

İzmir Klima Bölge Merkez Servisi, klimanızda meydana gelecek teknik servisi arızası için aynı gün geliyoruz, arızalı klimanızı adresinizden alıyoruz, GARANTİLİ parça değişimi ve tamir hizmeti veriyoruz. Üstelik KREDİ KARTI ile ödeme imkanı sunuyoruz.

Bölgenizdeki Klima Servisini Arayabilirsiniz.

garantili-beyaz-eşya-servisi

Parça Garantili Servis

7/24 Ücretsiz Çağrı Merkezi

izmir-hızlı-beyaz-eşya-servisi

Hızlı Servis Hizmeti

Kredi Kartı ile Ödeme İmkanı

Uzmana Danışın

İzmir Klima Servisi

Arızalanan Klima için teknik servise ihtiyaç duyduğunuz anda Bölge Merkez Servis olarak ücretsiz randevu kaydınızı alıyoruz, aracımız ile adresinizden teslim alıyoruz.

Tecrübeli bir ekip ile tüm bakım ve servis işlemlerini en kaliteli çözümlerle pratik şekilde gerçekleştirip adresinize güvenle teslmi ediyoruz.

beyaz-eşya-servis-hizmeti (1)
tecrübeli-teknik-servis

Tecrübeli Kadro

UzUn yıllardır beyaz eşya teknik servis hizmeti veren, işini en iyi şekilde yapan deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz.

kaliteli-teknik-servis

Yüksek Kalitede Hizmet

Beyaz eşya arızaları için teknik servis ve bakım hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

orjinal-garantili-yedek-parça

Orjinal Yedek Parça

Bakım ve tamir işlemleri için yalnızca orjinal yedek parça kullanılmaktayız. Parça değişim işlemleri için garanti vermekteyiz.

En Kısa Sürede Klima Tamir Servisi

En Uygun fiyatlı beyaz eşya teknik servisi hizmetleri için Bölge Merkez Servisi‘ni arayın. Aramanızı yanıtlayan tecrübeli çağrı merkezimiz sizi en doğru şekilde yönlendirecektir. Beyaz eşya arıza servisi olarak uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli ekibimiz ise arızayı En Kısa Sürede çözerek sizlerin günlük işlerini aksatmadan adresinize tekrar teslim edecektir.

%100 Memnuniyet

Ekibmize Güveniyoruz

16 yıldır, tüm beyaz eşya, kombi, klima, fırın, set üstü ocak ve diğer elektrikli ev aletleri için acil teknik servis hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz, dakikalar içerisinde çağrı merkezimizden teknik servis randevu kaydı oluşturarak beyaz eşya arızası tamir ve bakım hizmetlerinden en kaliteli şekilde yararlanabilmektedir.

izmir-teknik-servis-firması
Hemen Arayın